فرم نظرسنجي سايت معلمين پايه ي اول


اگر به دنبال مدرسه اي متفاوت هستيد؟ 

              اگر به فكر رشد و شكوفايي بيش تر فرزندتان مي باشيد؟

اگر به اخلاق و رفتار و مسائل پرورشي فرزندتان اهميت مي دهيد؟

               اگر آموزشي، فراتر از آموزش سايرمدارس مد نظر شماست!

پس

درخشش هر چه بيشتر او را در آمادگي و دبستان هوشمند امام سجاد(ع) با 21 سال سابقه جستجو كنيد.

از اول بهمن ماه جهت رزرو پايه هاي اول و پيش دبستان مي توانيد اقدام نماييد.

 


برترين هاي آزمون تيزهوشان نوبت اول 

كلاس دوم

نفرات اول : علي رضا حسين خاني - مبين قاهري - ايليا طبري

نفرات دوم: دانيال صفري - سهيل ابراهيمي- آرش كاظمي

نفرات سوم : اميرحسين جعفري - كاوه كوچك زاده

نفرات چهارم: محمدصدرا عطار

كلاس سوم

نفر اول : رامان وحيدي راد    نفر دوم: مهدي مشيري  نفر سوم: پرهام رياضي فر  ساير رتبه ها در خبرها

كلاس چهارم

نفر اول : متين زارعي  نفر دوم : محمدامين محمدي  نفر سوم : محمدعلي بردبار  ساير رتبه ها در خبرها

كلاس پنجم 

نفر اول: سينا بايندريان   نفر دوم: آرين زرافشار     نفر سوم: پارسا فخري    ساير رتبه ها در خبرها

 

 


 برترين هاي آزمون سه انديشمند

 

برترين هاي آزمون هاي علمي انديشمند

به ترتيب رتبه هاي برتر كشوري

پايه ي  اول ابتدايي

  1 – عرفان اورن        2- ايليا زرناني        3-ايليا قرباني سيرت        

4- برديا گل كار         5- سيدايليا ميرابراهيم اسكويي    6- متين واحدي 

 

برترين هاي آزمون هاي علمي انديشمند

به ترتيب رتبه هاي نفرات اول تا سيزدهم

پايه ي  اول ابتدايي

  1-صالح عبدي نژاد         2- علي حسيني         3- پوريا حيدري سيفي        

4-بهراد بهمرام مهربان      5- امير علي شمس     6- پارسا عاشقان نژاد    

7- محمدامين رضامرغوب كار     8- آراد تقي زاده     9-دانيال عزيزخاني  

10- محمدامين فولادلو      11-سيدپارسا حسيني     12- هيراد مرادي  

    13- پارسا وثوقي

 برترين هاي آزمون هاي علمي انديشمند

به ترتيب رتبه هاي برتر اول تا دهم

پايه ي  دوم ابتدايي

1 - مبين قاهري            2- ياشار نصيرپور          3-سامين بروكي ميلان        

4- ايليا محمدبيكي         5- رهام چگيني             6- سهيل ابراهيمي        

7- عليرضا حسين خاني   8- ماني موسوي         9- شاهين اكبر آبادي  

10- آرشام بابويي

 

 برترين هاي آزمون هاي علمي انديشمند

به ترتيب رتبه هاي برتر اول تا دهم

پايه ي  سوم ابتدايي

 1 – سهند بيگدلي         2- ثامر شريعت زاده      3-عرفان محمدبيگي        

4- رامان وحيدي راد       5- سيدالشن پاشازاده       6- مهدي مشيري    

7- رادمان مطهري           8- كيوان نريمان               9- پرهام كوت زري      

                            10- كيان حيدري

برترين هاي آزمون هاي علمي انديشمند

به ترتيب رتبه هاي برتر اول تا دهم

 پايه ي  چهارم ابتدايي

1 – علي بهرامي            2- مبين كيميايي         3-متين زارعي      

     4- عليرضا رحيمي         5- پارسا قاسمي         6- آرشام طاهرخاني

 7- اميرمحمد خدادادي    8- محمد مالمير           9- علي رهنوردي      

                        10- محمدحميد خوش پيكر

 

   

      برترين هاي آزمون هاي علمي انديشمند

به ترتيب رتبه هاي برتر اول تا دهم

پايه ي  پنجم  ابتدايي 

1 – سينا بايندريان           2- محمد جوادي                 3-پارسا فخري   

 4- پوريا صالحي               5- علي اصغر صادقي         6- پارسا جعفران

 7- آرين زرافشار               8- سبحان يزدان پناه           9- شايان رشيدي

 10- ايليا بخت مردبان

 

  برترين هاي آزمون هاي علمي انديشمند

 به ترتيب رتبه هاي برتر اول تا دهم

 پايه ي  ششم  ابتدايي

1 – سروين فريدون پور     2- هومن ناظري       3-محمد معتضدي كياني   

4- سروش طلوعي         5- اميرحسين وهاب زاده    6- كامران تواضعي

7- اميرعلي توانگر          8- ماهان حسن بيگ           9- محمدمهدي كرمي

 10- برديا حاجي عزيزي

اولياي گرامي براي ديدن و دريافت برنامه ي هفتگي و برنامه ي جلسات از قسمت درباره ي ما و انتخاب معلم مربوطه استفاده نماييد.


 

اطلاعيه مهم

اولياي گرامي پيش دبستان ،كلاس اول و دانش آموزان جديد ، ثبت نام در سايت مدرسه آغاز شد.

براي ثبت نام ، از منوي ثبت نام موجود در بالاي صفحه استفاده و كد رهگيري دريافت نماييد.


 

                           

اسامي قبول شدگان تيزهوشان ششم ابتدايي سال تحصيلي 92-91

كاميار اسماعيل زاده

  اميرمحمد توزي

   امير خان باشي

  دانيال رحيمي

  ماني رضايي

آروين ستاري

  آرين شهبازيان

پويا شيرزاد

  ارشيا مرعشي

محمدعلي ممقاني نيا

سهيل وثيق مهر

  محمدصالح صفاجو

 

اسامي قبول شدگان نمونه دولتي ششم ابتدايي سال تحصيلي 92-91

مجيد اتحاد مردانگاهي

اميررضا حجتي

مبين سليمي

پارسا سليمي فرد

 رادمهر شعباني

 

 پارسا فرشباف

 

 علي كيان پور

 

پرهام كريمي

 

 كامياب كيخايي

 

اهورا مرسل وند

 


 

                           خبر مهم 

طرح جابر بن حيان آقاي متين زارعي ارزناني به مرحله ي كشوري راه يافت.

 اين موفقيت بزرگ را به اين دانش آموز فعال و كوشا و خانواده ي محترمشان

تبريك عرض مي كنيم.

 

 


   نفرات برتر مسابقات ورزشي به مناسبت دهه ي فجر معرفي شدند.


 دستورالعمل اجرايي طرح جابربن حيان


 اسم و آرم مدرسه ي امام سجاد(ع)

 برنامه ي هفتگي پايه هاي مختلف دبستان غيردولتي امام سجاد(ع)
                                                 
                     برنامه ي هفتگي اول نشاط       برنامه ي هفتگي اول شادي        برنامه ي هفتگي دوم تلاش         برنامه ي هفتگي دوم كوشش        
                                                                                           

توجه                                                   توجه

برترين هاي سال 92- 91در پايه هاي مختلف معرفي شدند. براي مشاهده ي برترين ها به قسمت درباره ي ما، برترين ها مراجعه فرماييد.

 

به سايت مدرسه خوش آمديد

آدرس : کرج- مهرویلا- میدان معلم- انوشیروان شرقی- بریدگی اول سمت راست
تلفن : 026-32705718
آدرس رايانامه : school emamsajjadschool ir