اگر به دنبال مدرسه اي متفاوت هستيد؟ 

              اگر به فكر رشد و شكوفايي بيش تر فرزندتان مي باشيد؟

اگر به اخلاق و رفتار و مسائل پرورشي فرزندتان اهميت مي دهيد؟

               اگر آموزشي، فراتر از آموزش سايرمدارس مد نظر شماست!

پس

درخشش هر چه بيشتر او را در آمادگي و دبستان هوشمند امام سجاد(ع) با 21 سال سابقه جستجو كنيد.

از اول بهمن ماه جهت رزرو پايه هاي اول و پيش دبستان مي توانيد اقدام نماييد.

 


 براي مشاهده ي سايت دوم مدرسه اينجا را كليك كنيد.


خبر فوري

برترين هاي آزمون مراكز نمونه دولتي سال 93-92

محمدامين اكبري - كامران تواضعي

برديا حاج عزيزي - سروش طلوعي

سروين فريدون پور - هومن ناظري و ماهان حسن بيگ


 

برترين هاي آزمون تيزهوشان سال 93-92

برترين هاي كلاس دوم ابتدايي

نفرات اول : سهيل ابراهيمي - محمدصدرا عطار

نفرات دوم : كاوه كوچك زاده - دانيال صفري - رهام چگيني

نفرات سوم: علي رضا حسين خاني - اميرحسين جعفري 

برترين هاي كلاس سوم ابتدايي

نفرات اول : ثامر شريعت زاده

نفرات دوم: رامان وحيدي راد- مهدي مشيري- پرهام رياضي فر

نفرات سوم: رادمان مطهري - هيرسا احمد پور - سيد الشن پاشازاده - ايليا قناعي 

برترين هاي كلاس چهارم ابتدايي

نفرات اول : متين زارعي ارزناني - محمدعلي بردبار

نفرات دوم: مهبد ولي ئي - عرشيا محمودي - محمد امين محمدي

نفرات سوم: سيداميرعرفان حسيني - ايليا بزرگ خو

برترين هاي كلاس پنجم ابتدايي

نفرات اول: سينا بايندريان - آرين زرافشار

نفرات دوم: محمد جوادي - پارسا جعفران- محمدمهدي عمويي

نفرات سوم: علي دهقان - پارسا اكرمي- پارسا فخري - سيد سبحان بيدكي


برترين هاي آزمون آنلاين پايه هاي مختلف

برترين هاي آزمون آنلاين كلاس پنجم 93-92

نفرات اول : سينا بايندريان - آرين زرافشار - محمد جوادي
نفرات دوم : شايان رشيدي - پويا آقامحمدي - محمد پرهان حيدري -

محمدمهدي عمويي- پارسا اكرمي
نفرات سوم : آرين حق نژاد - دانيال احمدي - آرمين مهمانواز

برترين هاي آزمون آنلاين كلاس چهارم 93-92

نفرات اول : مبين كيميايي - برديا حقيقي - علي رهنوردي -

 آرشام طاهرخاني -اميرمحمد خدادادي - سامان دهقان
نفرات دوم : علي بهرامي - افشين رضواني
نفرات سوم : محمدحميد خوش پيكر - پارسا پيراني - محمدعلي بردبار -

عرشيا پرنيان- محمدامين محمدزاده - پارسا روستا

  برترين هاي آزمون آنلاين كلاس سوم سال 93-92 

نفرات اول : پارسا كوت زري - مهدي مشيري - رامان وحيدي راد -

ثامر شريعت زاده -پارسا حيدري سيفي - سيدالشن پاشازاده 

نفرات دوم: محمدامين سلكي - سورن صورتي - پرهام رياضي فر-

عرفان محمدبيگي -سهند بيگدلي - ايليا قناعي مياندوآب

نفرات سوم: متين زنگنه - آبتين محمدزاده - آروين محمدزاده -

يوسف مربي -يونس مربي-كيان حيدري- رادمان مطهري

 

برترين هاي آزمون آنلاين كلاس دوم سال 93-92 

نفرات اول : سروش خداپرست - مبين قاهري - محمدعرفان حسيني -

ياشار نصيرپور -ماني موسوي - سيداميرعلي رضوي

نفرات دوم : محمدكسري سلطاني - دانيال صفري - ايليا محمدبيكي -

سامان رشيدي -كاميار جهانگير- پارسا افشار

نفرات سوم: آرمان محمدقره داغي - محمدعرشيا گلزار-

ابوالفضل نوروزي -عليرضا حسين خاني - عرشيا اميدوار

برترين هاي آزمون آنلاين كلاس اول سال 93-92 

نفرات اول: سيد ايليا ميرابراهيم اسكويي- ايليا زرناني -

محمدامين رضامرغوب كار - سيدپارسا حسيني تهراني-

بهراد بهمرام مهربان-پوريا حيدري سيفي -ياسين اصولي 

نفرات دوم : متين واحدي - سيد سبحان ميرمعصومي - صالح عبدي نژاد -

محمدامين فولادلو -آراد تقي زاده- هيراد مرادي - كيارش گرشاسبي -

ايليا قرباني سيرت

نفرات سوم: آريان خرم دل - پارسا عاشقان نژاد - برديا گل كار -

عرفان اورن - رادين عسگري

برترين هاي انديشمندبه ترتيب رتبه هاي برتر اول تا دهم

  آزمون 4 و 5

برترين هاي كلاس ششم ابتدايي   

    1- هومن ناظري     2- سروش طلوعي     3- برديا حاجي عزيزي

4- كامران تواضعي  5- سروين فريدون پور  6- محمد معتضدي كياني 

7- اميرعلي توانگر

8-پارسا كريمي    9- ماهان حسن بيك    10- محمدمهدي كرمي   

                       

برترين هاي كلاس پنجم ابتدايي

1 – سينا بايندريان        2- آرين زرافشار      3- سيد سبحان بيدكي

 4- اميررضا رستم زاده    5-پارسا اكرمي      6- محمدمهدي عمويي

 7- محمد جوادي      8- علي دهقان        9- پارسا جعفران  

  10- علي اصغر صادقي

 

برترين هاي كلاس چهارم ابتدايي

1- مبين كيميايي  2- فرهاد صفدري   3-اميررضا عتيقي مقدم                

 4- محمدعلي بردبار       5- علي بهرامي    6- متين زارعي

 7- محمدحميد خوش پيكر     8- عليرضا رحيمي   9- پارسا قاسمي    

  10 - اميرمحمد خدادادي                    

 

 برترين هاي كلاس سوم ابتدايي

1-رامان وحيدي راد    2- مهدي مشيري    3-ثامر شريعت زاده

4-پرهام كوت زري   5- سيدالشن پاشازاده     6-پارسا حيدري سيفي

7-آرمين گرانمايه  8- عرفان محمدبيگي   9-كيوان نريمان   10- رادمان مطهري

 

برترين هاي كلاس دوم ابتدايي

1-محمدعرشيا گل زار  2- ياشار نصيرپور 3-علي عبداللهي فر

4-محمدعرفان حسيني 5- محمدكسري سلطاني 6- شاهين اكبرآبادي

7- سيداميرعلي رضوي 8- عرشيا اميدوار 9-ايليا محمدبيكي

10- سامين بروكي ميلان

برترين هاي كلاس اول

رتبه هاي يك كشوري

1- ايليا زرناني 1- سيد ايليا ميرابراهيم اسكويي

رتبه هاي اول تا دهم

1- صالح عبدي نژاد  2- پوريا حيدري سيفي  3-اميرحسن مافي

4-عرفان اورن 5- پويا حبي 6-برديا گل كار

7- رادين عسگري 8- آريان اميرخاني 9-دانيال عزيز خاني

10-بهراد بهمرام مهربان 


 

اولياي گرامي براي ديدن و دريافت برنامه ي هفتگي و برنامه ي جلسات از قسمت درباره ي ما و انتخاب معلم مربوطه استفاده نماييد.


 

اطلاعيه مهم

اولياي گرامي پيش دبستان ،كلاس اول و دانش آموزان جديد ، ثبت نام در سايت مدرسه آغاز شد.

براي ثبت نام ، از منوي ثبت نام موجود در بالاي صفحه استفاده و كد رهگيري دريافت نماييد.


 

 

 


  

 دستورالعمل اجرايي طرح جابربن حيان


 اسم و آرم مدرسه ي امام سجاد(ع)

 برنامه ي هفتگي پايه هاي مختلف دبستان غيردولتي امام سجاد(ع)
                                                 
                     برنامه ي هفتگي اول نشاط       برنامه ي هفتگي اول شادي        برنامه ي هفتگي دوم تلاش         برنامه ي هفتگي دوم كوشش        
                                                                                           

توجه                                                   توجه

برترين هاي سال 92- 91در پايه هاي مختلف معرفي شدند. براي مشاهده ي برترين ها به قسمت درباره ي ما، برترين ها مراجعه فرماييد.

 

به سايت مدرسه خوش آمديد

color: #339966;color: #cb1faf;

p style=

/spantext-decoration: underline;

text-align: center;strong style=nbsp;

آدرس : کرج- مهرویلا- میدان معلم- انوشیروان شرقی- بریدگی اول سمت راست
تلفن : 026-32705718
آدرس رايانامه : school emamsajjadschool ir